تصفیه آب خانگی آرتک

تصفیه آب خانگی آرتک

0 ريال
موجودی: 2-3 Days
کد محصول: water refinery artec

خلاصه توضیحات

Artec USA یک کمپانی ثبت شده در آمریکا است که در کشور امارات کارخانه تولید دارد و در زمینه دستگاه تصفیه آب به فعالیت می پردازد.دستگاه تصفیه آب آرتک دارای ۶ مرحله تصفیه آب کامل است و می تواند کلیه املاح و مواد اضافه موجود در آب را حذف نموده و سختی آب ر...
+

Artec USA یک کمپانی ثبت شده در آمریکا است که در کشور امارات کارخانه تولید دارد و در زمینه دستگاه تصفیه آب به فعالیت می پردازد.

دستگاه تصفیه آب آرتک دارای ۶ مرحله تصفیه آب کامل است و می تواند کلیه املاح و مواد اضافه موجود در آب را حذف نموده و سختی آب را کاهش دهد.

دستگاه تصفیه آب آرتک از سیستم اسمز معکوس استفاده می کند.اسمز معکوس، فرآیند بسیار دقیقی است که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی بوده و می تواند مولکول‌های آب را غربال کرده و مولکول‌های اشباع نشده و سالم را از مولکول‌های اشباع شده جدا ‌نماید. این دستگاه در آخرین نقطه مصرف (معمولا در آشپزخانه) نصب می شود و می تواند ذرات ناخالصی و آلودگی های احتمالی، نیترات و نیتریت، کلر و ترکیبات کلر، بو و طعم و مزه احتمالی آب را حذف کرده و سختی آب را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

دستگاه تصفیه آب آرتک از لحاظ عملکرد و کارایی بسیار بالاست و به همین دلیل در مناطق با سختی آب بالاتر قابل استفاده است.

فیلتر غشاء ممبران در دستگاه تصفیه آب Artec USA بسیار با کیفیت بوده و دقت بسیار بالایی دارد و می تواند درصد بسیار بالایی از ناخالصی ها را حذف نماید. ظرفیت تولید دستگاه تصفیه آب Artec پنجاه گالن در روز (معادل ۱۸۵ لیتر در روز) می باشد که تمام نیازهای آب شرب یک خانواده را تامین می کند.

دستگاه تصفیه آب آرتک دارای چند سوییچ هوشمند است که در زمان قطع شدن آب ورودی یا در زمان پر شدن مخزن دستگاه تصفیه آب را خاموش می کند. دستگاه تصفیه آب آرتک دارای پایه ایستاده است که تعویض فیلترها یا جابجایی دستگاه را راحت تر می کند و همچنین جلوی صدمه زدن محفظه ها را می گیرد. دستگاه تصفیه آب Artec دارای  گیج فشار بزرگ است که می تواند در زمان خرابی دستگاه تصفیه آب باعث عیب یابی سریعتر آن توسط کارشناس فنی شود.

در تصفیه آب Artec از اتصالات سریع ( Quick Fiting ) استفاده شده است که نصب و تعویض فیلترها را آسانتر می کند.

یک سال گارانتی طلایی تعویض قطعات و همچنین پشتیبانی کامل تیم فنی از محصول باعث می شود بتوانید با خیالی آسوده دستگاه تصفیه آب آرتک را انتخاب کنید.

  • مزایا
  • کیفیت مناسب قطعات دستگاه تصفیه آب آرتک

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

محصولات پرفروش

0 ريال
0 ريال
0 ريال
0 ريال
0 ريال
0 ريال